

Миша бездротова Logitech M171 Rose (910-006865)
863 ₴
719 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101534
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша Logitech M171 поєднує зручність бездротового підключення та надійність дротового з'єднання. Завдяки використанню вдосконаленої бездротової технології зв'язку на частоті 2.4 ГГц від Logitech діапазон дії мишки становить 10 метрів. Налаштувати її дуже просто – просто вставте мініатюрний бездротовий приймач у USB-слот. Миша M171 не вимагає підключення та встановлення програмного забезпечення. Сумісний з операційними системами Windows, Mac та Chrome. Тепер заміна елементів живлення потрібно набагато рідше – від однієї батареї типу AA миша працюватиме до 12 місяців. USB-приймач не вимагає відключення після завершення роботи. Зручність підключення – просто вставте мініатюрний бездротовий приймач у гніздо USB. Жодних клопотів зі з'єднанням та встановленням програмного забезпечення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006865 |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 70,5 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 7 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 17e481d0-dac9-45e3-a262-b76601d45885 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴


