2 дні
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
6 740 ₴
5 617 ₴
- Готово до відправки
- Код: 116953
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НИЗЬКИЙ ПРОФІЛЬ G515 LIGHTSPEED TKL бездротова механічна клавіатура представлена в ультратонкому дизайні та з TKL формфактором. ТРИ ВАРІАНТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ Можливість підключення в трьох режимах. Використовуйте бездротове з'єднання LIGHTSPEED, Bluetooth або дротовий режим передачі даних. НИЗКОПРОФІЛЬНІ перемикачі Механічні перемикачі GL у цій клавіатурі мають низький профіль та змащуються на заводі, щоб забезпечити більш плавне відчуття, швидку реакцію та точність спрацьовування. ІГРА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ Продовжуйте грати бездротово протягом 36 годин безперервної роботи від одного заряду. Тривалість роботи батареї залежить від умов використання. KEYCONTROL Технологія KEYCONTROL дозволяє налаштувати кожну клавішу, перетворюючи ігрову клавіатуру на особистий центр керування ПК. LIGHTSYNC RGB ПІДСВІТТЯ Можливість вибору більше 16,8 мільйонів кольорів дозволяє налаштовувати підсвічування вашої ігрової клавіатури за RGB-технологією для створення унікальних тем та синхронізації з іншим обладнанням Logitech G у додатку G HUB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-012539 |
| Вага | 1,2 |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5 см |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер/Bluetooth |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 24e6d596-f045-44e0-9b2a-19586b17b120 мм mm |
| Українська розкладка | Немає |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 617 ₴









