2 дні
Миша бездротова Logitech G309 White (910-007207)
3 504 ₴
2 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 117024
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки датчику HERO 25K бездротова гра в режимі LIGHTSPEED досягає нового рівня розвитку. Покращений датчик HERO 25K забезпечує неперевершену продуктивність та передову ефективність. Додайте систему POWERPLAY для безперервного бездротового заряду та отримайте ідеальне з'єднання в режимі LIGHTSPEED.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007207 |
| Вага | 0,19 |
| Вага (г) | 86 г |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 74a74f48-6ae1-46bd-92e4-7d3f83c86729 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 25600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴







