ДБЖ Eaton 5SC 1000i Rack2U
Модель ДБЖ Eaton 5SС прийшла на зміну популярної моделі Eaton 5115 і має оновлений інтерфейс з РК-дисплеєм, який відображає точні значення вхідної та вихідної напруги, навантаження, заряду батареї та розрахункового часу автономної роботи. Передбачено можливість налаштування вихідної напруги, звукової сигналізації та чутливості.
ДБЖ 5SC обладнані послідовними та USB-портами, а також релейними входами та виходами. HID-сумісний USB-порт автоматично розпізнається Windows, MAC і Linux.
У стандартну комплектацію входить програмне забезпечення Eaton Intelligent Power Protector®(IPP). Воно використовується для двоточкового з'єднання з ДБЖ (через послідовний або USB-порту) або мережевого з'єднання (при цьому IPP використовується як проксі). 5SC - доступний та надійний захист електроживлення для серверів, що використовуються в малому бізнесі
ВІДМІТНІ ОСОБЛИВОСТІ ДБЖ EATON 5SС:
- Чиста синусоїдальна форма вихідної напруги: при роботі в автономному режимі ДБЖ 5SC видає синусоїдальну напругу для живлення навантажень, чутливих до якості електроенергії, наприклад, серверів із вбудованою схемою компенсації реактивної потужності.
- Функція авторегулювання вихідної напруги (Buck/Boost) безперервно компенсує коливання вхідної напруги у широкому діапазоні, захищаючи живлення навантажень без переходу на батареї.
- Невеликий розмір дозволяє легко розмістити ДБЖ навіть в обмеженому просторі (термінали самообслуговування, касові апарати, автомати продажу квитків тощо), а вісім виходів збільшують гнучкість підключень.
- Регульована чутливість до форми напруги дозволяє адаптувати ДБЖ до будь-якого джерела електроенергії (наприклад, генераторної установки).
- Збільшений термін служби батарей: технологія керування акумуляторними батареями Eaton ABM® використовує унікальний триступеневий алгоритм заряду, який збільшує термін служби АКБ на 50%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Ширина | 8.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 5SC1000IR |
| Вага (кг) | 14,96 кг |
| Висота | 44 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 700 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 40.5 см |
| Кількість розеток IEC | 8 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 8 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 184 - 276 В |
| Мoдель | 5SC 1000IR |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RS-232 |
| Розміри | b797b847-8dc4-4eca-8ba2-e05433c2e1c1 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для серверів |
| Способ упаковки | 9171b4f6-72cf-46e7-a021-31dc4235c1e7 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 155 ₴






