2 дні
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
6 600 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72436
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічайте MX Keys Mini - мінімалістичну клавіатуру, створену для творців.
Менший форм-фактор і розумніші клавіші забезпечують більш ефективний спосіб створення, виготовлення та виконання. завжди у вас під рукою.
Клавіші Perfect Stroke забезпечують плавне, природне і точне натискання кожної клавіші. Сферичні клавіші відповідають формі кінчиків ваших пальців, а їх закруглені краї забезпечують задовільний зворотній зв'язок незалежно від того, де ви натискаєте клавішу. На кожну клавішу нанесене матове покриття, тому ваші пальці легко ковзають по поверхні. але не чуєте - кожне натискання кнопки. А весь корпус MX Keys Mini скріплений єдиною металевою пластиною, що забезпечує виключно міцну конструкцію, яка ніколи не ковзає на вашому столі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-010499 |
| Вага | 1,1 |
| Вага (кг) | 0,506 кг |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 39 см |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 2a797e76-1393-49cf-8e5e-99c630ad09d4 мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴










