2 дні
Мишка Logitech Lift for Mac Vertical Ergonomic White USB (910-006477)
3 816 ₴
3 180 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72654
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Lift Vertical – це вдосконалена ергономічна миша, що поєднує анатомічно вивірений дизайн та покращену продуктивність, що ідеально підходить для маленьких та середніх рук. Завдяки природному положенню кисті – як при рукостисканні – знижується навантаження на м'язи зап'ястя та передпліччя. Унікальний вертикальний кут 57 ° дозволяє зручно розмістити руку без шкоди для продуктивності. Датчик із чутливістю 4000 точок на дюйм у чотири рази скорочує кількість рухів руки для виконання необхідної дії. При цьому ви значно менше втомлюєтеся. Одним натисканням на перемикач швидкості курсору можна миттєво відрегулювати рівень чутливості та точність позиціонування миші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 14 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006477 |
| Вага | 0,22 |
| Вага (г) | 125 г |
| Висота | 8.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 7.5 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 3a1f200a-c7e4-475-b3c3-ec3bccb9c202 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
| Сумісність з | MacOS |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴







