

Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.0 1TB A Black (TS1TSJ25A3K)
6 002 ₴
5 002 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4516
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В ім'я надійності і міцності не завжди потрібно жертвувати стилем. StoreJet 25 A3 з легкістю доводить це! Пропонуючи вражаючий рівень захисту від ударів Transcend StoreJet 25 A3 вміщується в елегантному корпусі з чудовим дизайном. Ємністю в 1 ТБ і зручною кнопкою One Touch Auto-Backup цей жорсткий диск збереже все що необхідно! А інтерфейс SuperSpeed USB 3.0 - буде незаперечною перевагою!
Елегантний, міцний і ударостійкий;
Розширений внутрішній жорсткий диск системи підвіски;
Велика ємність;
Зручне і швидке підключення - не потрібно ніяких драйверів ;
USB-живлення;
Енергозберігаючий сплячий режим;
Резервне копіювання і забезпечення безпеки Transcend Elite;
Індикатор активності передачі даних;
256-бітове AES шифрування;
One Touch Auto- Backup кнопка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS1TSJ25A3K |
| Вага | 0,27 |
| Вага (г) | 182 г |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Призначення | Для macbook/Для ps4/Для Xbox/Для ps5 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Об'єм буфера (MB) | 8 Мбайт |
| Особливості | Із захистом даних |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технологія | HDD |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 002 ₴


