Мишка Redragon Tiger 2, ігрова, 3200dpi., 6кн., чорна
714 ₴
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102535
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Redragon Tiger 2 - ергономічна форма ідеальна для великої та середньої руки. Приємне покриття Soft Rubber Skin, високоміцний довговічний кабель, широкий діапазон роздільної здатності та якісний оптичний сенсор за мінімальною ціною! Збереження налаштувань та запису профілів у пам'ять миші.
особливості:
Покриття Soft Rubber Skin
Широке прогумоване колесо прокручування шириною 8 мм з підсвічуванням
Збільшена ширина та спеціальний малюнок протектора полегшують керування мишею. Розташування колеса оптимальне для миттєвого перенесення вказівного пальця на колесо під час гри
Високоміцний довговічний кабель
Подовжений кабель 1.8 м гарантовано витримує 10000 згинань та постійне тягове навантаження до 10 кг. Кабель захищений тканинним обплетенням
Подовжені тефлонові ніжки
Спеціально розроблена формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки збільшеній площі, збалансованій висоті та оптимальному розташуванню ніжок миша розташовується строго горизонтально
Стабільна робота на високих швидкостях
Управління швидкістю переміщення курсору
Швидкість руху курсору на екрані налаштовується на будь-яких кнопках миші. Підтримується до 4 рівнів DPI, кожен можна налаштувати точно відповідно до своїх уподобань
Відображення рівня DPI
Збереження профілів
Ресурс кнопок - 10 млн натискань
Редактор макросів
Характеристики
Підключення
Провідне
Розмір миші
Велика
Особливості
З підсвічуванням
Інтерфейс
USB
Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi
1000-3200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77637 |
| Вага | 0,25 |
| Вага (г) | 220 г |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 18міс |
| Глибина | 4.9 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 9203a599-7249-4ec1-a360-27eb68230a6f мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 3200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴







