Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1.0TB Military Green Slim (TS1TSJ25M3G)
6 289 ₴
5 241 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27785
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HDD ext 2.5" USB 1.0TB Transcend StoreJet 25M3 Military Green Slim
Портативний жорсткий диск StoreJet 25M3 має міцний та надійний корпус. Накопичувач дозволить вам легко зберігати і ділитися файлами, де б ви не знаходилися. Два варіанти забарвлення, хакі та сіра сталь. Нехай зберігання даних буде стильним!
• Надійний захист від ударів
• Роз'єм USB Type-A
• Блискавична швидкість передачі
• Функція автоматичного резервного копіювання
Надійний захист від ударів.
Триступінчастий захист від ударів StoreJet 25M3 відповідає військовим стандартам США захисту від падіння MIL-STD-810G і гарантує високий рівень безпеки інформації, що зберігається на накопичувачі. Трикомпонентна система захисту від ударів складається з прогумованого силіконового чохла, внутрішнього демпфіруючого підвісу накопичувача та міцного жорсткого корпусу.
USB Type-A: міцний та надійний роз'єм.
Портативний жорсткий диск StoreJet 25M3 має роз'єм USB Type-A, який витримує до 10 тисяч циклів з'єднань-відключень, гарантуючи надійний захист ваших файлів.
Блискавична швидкість передачі.
Оснащений інтерфейсом USB 3.1 Gen 1 StoreJet 25M3 демонструє неймовірно високу швидкість роботи, показуючи швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с.
Резервне копіювання за одним натисканням кнопки.
StoreJet 25M3 підтримує функцію автоматичного резервного копіювання за одним натисканням кнопки. За допомогою цієї ж кнопки користувач може вимкнути та знову підключити жорсткий диск до комп'ютера без необхідності його фізичного від'єднання від гнізда. Функція працює лише за наявності встановленого пакета Transcend Elite.
Екстремальний захист, підвищена безпека.
Пристрої зберігання Transcend мають ексклюзивні функції безпеки та блокування накопичувача. За допомогою програмного забезпечення Transcend Elite можна захистити свої дані відповідним високим стандартам інформаційної безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 4.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS1TSJ25M3G |
| Вага | 0,28 |
| Вага (г) | 185 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 15.5 см |
| Мoдель | Transcend StoreJet 25M3 1 TB |
| Призначення | Для macbook/Для ps4/Для ps5/Для Xbox/Для ПК/Для ноутбука |
| Новинка | Немає |
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Об'єм буфера (MB) | 8 Мбайт |
| Особливості | Із захистом даних/Противолударним |
| Пропускна спроможність (Мб/сек) | 5 Гбіт/с |
| Розміри | 4609ccdd-ac82-4247-b1eb-d88420d86232 мм mm |
| Швидкість обертання (об/хв) | 5 400 об/хв |
| Сумісність | Для MAC OS, Windows, Linux |
| Способ упаковки | bd8263b6-08b5-4f56-8df4-98de7a6586b4 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Технологія | HDD |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 241 ₴


