SSD диск Patriot P310 240GB (P310P240GM28)
3 580 ₴
2 983 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61819
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопитель SSD 240GB Patriot P310 M.2 2280 PCIe NVMe 4.0 x4 TLC (P310P240GM28)
Форм-фактор: М.2 2280
Ємність: 240 ГБ
Тип комірок пам'яті: 3D NAND TLC
Інтерфейс передачі даних: NVMe PCIe
Версія PCIe: Gen3 x4
Версія NVMe: 1.3
Швидкість читання (ATTO), до: 1700 МБ/с
Швидкість запису (ATTO), до: 1000 МБ/с
Ресурс запису: 120 TBW
Підсвічування: немає
Радіатор: немає
Розміри: 80 × 22 × 3,8 мм
Вага: 9 р
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P310P240GM28 |
| Вага | 0,073 |
| Вага (г) | 9 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 1 700 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 1 000 МБ/с |
| Час напрацювання на відмову (час) | 1.5 млн годин |
| Висота | 3.9 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 11.1 см |
| Мoдель | P310 |
| Призначення | Для ПК/Для консолей/Для ноутбука |
| Наявність радіатора | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 240 ГБ |
| Серія | Patriot P310 |
| Сумісність інтерфейсу | M.2 (PCI-E 3.0) |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Стійкість до ударних навантажень | Немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 983 ₴


