

Флеш-драйв APACER AH155 64GB USB3.0 Синій
950 ₴
792 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99331
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімалізм і краса
Концепція, якої дотримувалася команда розробників Apacer при створенні дизайну USB-флеш-накопичувачів AH155, має на увазі виключення всього зайвого для досягнення максимальної чистоти і гармонії.
Стильний і компактний
Дизайн втілює відчуття технології нового покоління завдяки корпусу з елементами мінімалістської естетики, композитного матеріалу і геометричної асиметрії.
Модний аксесуар з дизайном без кришки
Компактний металевий корпус USB-накопичувача може служити прекрасним аксесуаром з підкреслено урбаністичним стилем, який поєднує тонку красу і естетику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AP64GAH155U-1 |
| Вага | 0,019 |
| Вага (г) | 2,4 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 45 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 30 МБ/с |
| Висота | 5.116 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 8.112 см |
| Захисний ковпачок на роз'єм | Немає |
| Розміри | 3fe20903-46d5-460f-a607-973ac2ddd147 мм mm |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Ширина | 8.644 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴


