2 дні
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Magenta (920-012159)
10 837 ₴
9 031 ₴
- В наявності
- Код: 112568
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТВОРЕНА ДЛЯ ЧЕМПІОНІВ PRO X TKL була розроблена та вдосконалена завдяки співпраці з сотнями найкращих кіберспортсменів світу та створена для перемоги. ГОТОВА ПЕРЕМОЖТИ Має програмовані клавіші, RGB-підсвічування з LIGHTSYNC, а також керування мультимедіа та регулятор гучності. СТВОРЕНА, ЩОБ РУШИТИ БАР'ЄРИ Розроблена для професіоналів, щоб вигравати чемпіонати з керуванням режимом гри, подвійними клавішами PBT, стандартними розкладками клавіатури для сумісності з різними програмами (3P) та варіантами підключення через LIGHTSPEED, Bluetooth та USB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 89 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-012159 |
| Вага | 1,307 |
| Висота | 20.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 40 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 9cfd73a0-baec-4ada-9e72-9bfe12a6cbb1 мм mm |
| Українська розкладка | Немає |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 031 ₴









