



Джерело безперебійного живлення 2E DD650 (2E-DD650)
2 852 ₴
2 377 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76885
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.62 кг |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 2E-DD650 |
| Вага (кг) | 4,3 кг |
| Висота | 21 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 360 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Фільтрація перешкод/Захист телефонної лінії/С дисплей |
| Кількість Euro-розеток | 2 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 2 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 650 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 162 - 295 В |
| Мoдель | DD650 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Розміри | f7a48a5e-6533-4358-99d0-e7f13f6a753a мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для ПК |
| Способ упаковки | 939cff15-b8b3-462a-a0e6-3087695e70ea |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 377 ₴


