



Джерело безперебійного живлення 2E ED1500 (2E-ED1500)
5 537 ₴
4 614 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76889
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.85 кг |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 2E-ED1500 |
| Вага (кг) | 10,1 кг |
| Висота | 25 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Звукова сигналізація/Світодіодна індикація/Холо |
| Кількість Euro-розеток | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 162 - 295 В |
| Новинка | Немає |
| Розміри | b1bf400a-be13-4f99-b5e7-d3b48b8df37e мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для ПК |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 614 ₴


