1 день




Джерело безперебійного живлення 2E DD1500 (2E-DD1500)
6 158 ₴
5 132 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76890
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 2E-DD1500 |
| Вага (кг) | 10,1 кг |
| Висота | 25 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 40 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від сплесків напруги/Захист від перевантаження/З дисплеєм/Холодні |
| Кількість Euro-розеток | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 162 - 295 В |
| Мoдель | DD1500 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Розміри | 2f52af9b-0d7b-4720-9fec-ceaf94a1fbaa мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | 939cff15-b8b3-462a-a0e6-3087695e70ea |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 132 ₴


