



ДБЖ 2E ED1200, 1200VA/720W, LED, 3xSchuko
4 360 ₴
3 633 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80953
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.85 кг |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 2E-ED1200 |
| Вага (кг) | 8,6 кг |
| Час заряду батарей | 8 год |
| Висота | 24 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 720 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові характеристики | Автоматична стабілізація напруги AVR/Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Звуків |
| Кількість Euro-розеток | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 200 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 162 - 295 В |
| Мoдель | ED1200 |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 2f52af9b-0d7b-4720-9fec-ceaf94a1fbaa мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 633 ₴


