Обтічна форма і продумана організація внутрішнього простору доповнюють мінімалізм дизайну. Сумка вміщує ноутбук з діагоналлю екрана до 17, забезпечуючи зручне розміщення всіх необхідних аксесуарів.
Особливості:
Відділення із застібкою-блискавкою (2 см) для ноутбуків із широким екраном до 17
Містке відділення для книг, файлів і папок
Панель-органайзер для портативної електроніки, ручок та інших аксесуарів.
Запатентована технологія зовнішньої кишені Speed Pocket - швидкий доступ і надійне місце для розміщення цінних речей (наручних годинників, ключів, телефону і т. д.) перед проходженням митного контролю в аеропорту
Зовнішня кишеня для пляшки води, закусок або інших невеликих аксесуарів
Регульований плечовий ремінь і ручка для зручності транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3200980 |
| Вага | 0,245 |
| Вага (кг) | 0,56 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 310 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Об'єм (л) | 26 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 158 ₴








