Рюкзак THULE Campus Notus 20L TCAM-6115 (Чорний)
4 454 ₴
3 712 ₴
- Готово до відправки
- Код: 106213
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Ємна кишеня з м'якою підкладкою для захисту ноутбука з діагоналлю до 14 дюймів, MacBook® з діагоналлю до 15 дюймів або MacBook® з діагоналлю до 16 дюймів Виготовлено з поліестеру щільністю 600 ден, що повністю складається з вдруге переробленої сировини, і нейлону щільністю 400 ден Невеликі аксесуари та канцелярське приладдя можна зберігати у внутрішній кишені на блискавці, де їх завжди легко знайти З накладної кишені зручно діставати закуски або картку-ключ Дві бічні кишені дозволяють зручно зберігати пляшки з водою, кабелі живлення і аксесуари Міцна конструкція з м'якою базовою панеллю і блискавками YKK Оригінальні деталі - внутрішня підкладка з геометричним візерунком, триколірне пристосування для кабелів, а також тиснений візерунок на кінцях наплічних ременів і верхньої ручки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Ширина | 35.739 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204304 |
| Вага | 0,618 |
| Висота основного відділення (мм) | 260 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Замок з ключем | Немає |
| Наявність пояса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм (л) | 20 л |
| Відділення | Немає |
| Питна система | Немає |
| Система вентиляції спини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 712 ₴










