


ДБЖ 2E OD3000, 3000VA/2700W, LCD, USB, 4xSchuko
28 642 ₴
23 868 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120550
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В Україні не вщухає війна, ворог продовжує знищувати критичну інфраструктуру, зокрема об’єкти енергетичної системи країни. Аби відновлювати пошкоджене та забезпечувати стабільність енергосистеми, енергетики вдаються до віялових, а часом й аварійних відключень. Українці із розумінням ставляться до запропонованих заходів та намагаються пристосовуватися до нових реалій: шукають рішення для забезпечення електрикою не тільки власних осель, а й критично важливих громадських закладів на кшталт лікарень, медичних центрів та для задоволення потреб бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.62 кг |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | 2E-OD3000 |
| Вага (кг) | 27,2 кг |
| Висота | 44 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 700 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 50 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 176 — 282 В |
| Розміри | ea81f596-df2f-41cd-a2c8-4289ece0c03f мм mm |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 868 ₴


