


ДБЖ 2E RE850, 850VA/480W, RM 2U, LCD, USB, 2xSchuko
6 241 ₴
5 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120554
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE850 |
| Вага (кг) | 8,2 кг |
| Висота | 20 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 480 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 53 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 850 В·А |
| Розміри | e846ec46-2be8-48f2-94eb-61ee5e066b9e мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 201 ₴


