ДБЖ 2E OD1000RT, 1000VA/900W, RT2U, LCD, USB, 3xSchuko
16 980 ₴
14 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131310
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В Україні не вщухає війна, ворог продовжує знищувати критичну інфраструктуру, зокрема об’єкти енергетичної системи країни. Аби відновлювати пошкоджене та забезпечувати стабільність енергосистеми, енергетики вдаються до віялових, а часом й аварійних відключень. Українці із розумінням ставляться до запропонованих заходів та намагаються пристосовуватися до нових реалій: шукають рішення для забезпечення електрикою не тільки власних осель, а й критично важливих громадських закладів на кшталт лікарень, медичних центрів та для задоволення потреб бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | 2E-OD1000RT |
| Вага (кг) | 12,3 кг |
| Висота | 20 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 43 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 176 — 282 В |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 1a7f46a4-2ba0-44b1-8e35-f32e407f3854 мм mm |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 150 ₴










