


Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
2 671 ₴
2 226 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71321
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Менше шуму, більше справи Зосередьтеся на роботі, усунувши всі відволікаючі фактори. Безшумний бездротовий комплект Logitech MK295 з підтримкою SilentTouch - ексклюзивної технології від Logitech, завдяки якій рівень шуму при роботі з клавіатурою та мишею знижується на 90%. Він дозволяє зберегти той же тактильний відгук при клацанні і введенні тексту, до якого звикли користувачі найбільш популярних у світі пристроїв, але без неприємних відволікаючих звуків. знайдете все потрібне. Вісім зручних клавіш швидкого доступу і повнорозмірний цифровий блок полегшують введення даних і спрощують навігацію. І це не кажучи вже про те, що в даній моделі застосовується технологія SilentTouch, завдяки якій клацання кнопок практично не чутно. 10 м забезпечує стійкий прийом сигналу та відсутність затримок. USB-приймач суттєво економить місце на робочому столі: він настільки мініатюрний, що його можна не відключати від комп'ютера.18 місяців для миші), а також наявності вимикачів живлення вам не доведеться думати про часту заміну елементів живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-009800 |
| Вага | 0,375 |
| Вага (г) | 75,2 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 50 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | b0644c84-a6f2-4890-988b-36c556261c0e мм mm |
| Способ упаковки | 081ccd96-3737-4637-8241-13bb238d7abd |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 226 ₴


