Мишка Bluetooth Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572)
6 479 ₴
5 399 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72457
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легенда. У новому втіленні. Зустрічайте MX Master 3S - нове покоління популярної миші. Відчуйте кожну мить робочого процесу завдяки ще більшій точності, тактильній віддачі, продуктивності, безшумним кнопкам і сенсору з роздільною здатністю 8000 точок на дюйм і відстеженням на склі. практично безшумної тактильної віддачі для роботи та творчості. Кнопки Quiet Clicks забезпечують приємне тактильне відчуття при натисканні, але звучать на 90% тихіше за звичайні. (У порівнянні з MX Master 3 рівень звукової потужності при клацанні лівою та правою кнопкою миші MX Master 3S на 90% нижче (при вимірюванні на відстані 1 м)). А в поєднанні з напрочуд тихим електромагнітним колесом прокручування MagSpeed вони дозволять вам працювати максимально зосереджено. 8000 точок на дюйм і відстеження на будь-якій поверхні Миша MX Master 3S оснащена найточнішим і чуйним сенсором нового покоління. Оптичний сенсор з роздільною здатністю 8000 пікселів на дюйм відстежує положення миші практично всюди - навіть на склі. (Товщина скляної поверхні повинна становити не менше 4 мм.) А в ПЗ Logi Options+ можна налаштувати чутливість відстеження, задавши відповідне значення для поточного робочого процесу та роздільної здатності монітора. (Потрібна установка програмного забезпечення Logi Options+ для macOS).міщенням курсору з точністю до пікселя і прокручувати 1000 рядків на секунду. Крім того, воно працює практично безшумно. Коліщатко виготовлене з механічно обробленої сталі, тому воно дає приємні тактильні відчуття і має достатню вагу для забезпечення відчутної інерції при абсолютно беззвучній роботі. , задавайте спеціальні параметри для програм, оптимізуйте майже кожен крок робочого процесу та регулюйте швидкість відстеження в ПЗ Logi Options+. (Потрібно інсталювати програмне забезпечення Logi Options+ для macOS). Текстуровані поверхні дозволяють міцно тримати мишу та керувати нею. Унікальний вигин миші MX Master 3S дає можливість комфортно тримати долоню в більш природному положенні. Оптимально розташовані елементи керування для великого пальця легко доступні та забезпечують швидку та інтуїтивно зрозумілу навігацію. Бокове колесо прокручування повторює природні рухи великого пальця, забезпечуючи плавну та інтуїтивно зрозумілу горизонтальну навігацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006572 |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 141 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 17.5 см |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | f59940d4-930a-49f9-b992-bdeb33d9e696 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴











