РюкзакTHULE Campus Indago 23L TCAM-7116 (Черный)
4 777 ₴
3 981 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 106215
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Ємна кишеняз м'якою підкладкою для захисту MacBook Pro з діагоналлю до 16 дюймів або ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюйма
Виготовлено з поліестеру щільністю 600 ден, що повністю складається з вдруге переробленої сировини, і нейлону щільністю 400 ден
Містке головне відділення дозволяє зберігати книги, папки та речі першої необхідності
У передній кишені розташовані кишені для зберігання невеликих аксесуарів і брелок для ключів
Невеликі аксесуари та канцелярське приладдя можна зберігати у внутрішній кишені на блискавці, де їх завжди легко знайти
З накладної кишені зручно діставати закуски або картку-ключ
Дві бічні кишені дозволяють зручно зберігати пляшки з водою, кабелі живлення і аксесуари
Міцна конструкція з м'якою базовою панеллю і блискавками YKK
Оригінальні деталі - внутрішня підкладка з геометричним візерунком, триколірне пристосування для кабелів, а також тиснений візерунок на кінцях наплічних ременів і верхньої ручки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Ширина | 35.739 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204313 |
| Вага | 0,718 |
| Вага (кг) | 0,68 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 260 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон/Поліестер |
| Об'єм (л) | 23 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 981 ₴









