


ДБЖ 2E RE1200, 1200VA/720W, RM 3U, LCD, USB, 3xSchuko
8 038 ₴
6 698 ₴
- Готово до відправки
- Код: 120551
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.3 кг |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE1200 |
| Вага (кг) | 11,6 кг |
| Висота | 23 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 720 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 53 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 200 В·А |
| Розміри | 52f8e6bf-5b51-45e6-bb6c-cb24f57b54a0 мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 698 ₴


