ДБЖ 2E PS1500RT, 1500VA/1200W, RT3U, LCD, USB, 6xC13
12 400 ₴
10 333 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131314
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.85 кг |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-PS1500RT |
| Вага (кг) | 17,2 кг |
| Висота | 26 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 200 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 55 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 185 - 300 В |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 75d1ca80-67e9-4cab-99ff-292211b5b291 мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 333 ₴









