


ДБЖ 2E RE2000, 2000VA/1200W, RM 3U, LCD, USB, 3xSchuko
10 426 ₴
8 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131317
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Через обстріли об’єктів енергосистеми різних міст в Україні запроваджено віялові, аварійні та екстрені відключення електроенергії. Тож будь-якої миті можливе припинення електропостачання й, як наслідок, вимкнення важливої техніки, що може призвести до її пошкодження чи навіть повного виходу з ладу. Врятує в цих випадках джерело безперебійного живлення (ДБЖ) бренда 2Е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-RE2000 |
| Вага (кг) | 14,9 кг |
| Висота | 24 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 200 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 52 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 52f8e6bf-5b51-45e6-bb6c-cb24f57b54a0 мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 688 ₴


