


Мишка Logitech M100 (910-006764) White USB
452 ₴
377 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70210
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка Logitech M100 надасть вам необхідні функції, які допоможуть використовувати цей пристрій у повсякденному насиченому діловому житті. Виконана в елегантному білому дизайні, ця мишка особливо гармонійно виглядатиме поряд із ноутбуком або РК-екраном світлих відтінків. Мишка порадує вас не лише своїм зовнішнім виглядом, але й надійністю, функціональністю та простотою у використанні. Вам не потрібне встановлення додаткового програмного забезпечення – просто підключіть пристрій до USB-роз'єму та приступайте до роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006764 |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 90 г |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 8 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴


