


Мишка Logitech Pebble Mouse 2 M350s Graphite (910-007015)
1 358 ₴
1 132 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104214
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Logitech Pebble 2 M350S – це стильна та мінімалістична бездротова миша, призначена для забезпечення комфорту у повсякденних справах. Завдяки тонкому профілю та тихим клацанням вона ідеально підходить для офісної роботи, де потрібна концентрація, і є безцінним супутником для тих, хто цінує тишу та естетичний дизайн робочого простору. Легка та компактна конструкція робить цю мишу відмінним супутником та у поїздках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 7 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007015 |
| Вага | 0,127 |
| Вага (г) | 76 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 12 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 084332b6-1031-4faf-9299-537b52b007d2 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 132 ₴


