Перо Wacom One (2023) біло-сіре
Перо Wacom One Standard White Gray (CP92303B2Z) відчуває різницю навіть при легкому дотику — завдяки 4096 рівням чутливості до натискання ви з легкістю можете варіювати товщину лінії, робити плавні переходи або точкові деталі. Це особливо стане у пригоді, якщо ви любите робити ескізи, створювати ілюстрації або працюєте з фотографіями. Таке перо дуже зручно для нотаток під час навчання, а малювання стає майже таким самим природнім, як на папері.
Нема батарейок і підзарядки — завжди готове
Забудьте про заміну батарейок і регулярну підзарядку — перо для планшета працює за технологією EMR (електромагнітний резонанс). Воно живиться від сигналу вашого дисплея і завжди готове до роботи — і вдома, і в дорозі. Ви можете без зайвих турбот брати його з собою на навчання, в подорожі або малювати кілька годин поспіль, не відволікаючись на питання з зарядом.
Зручність і функції для творчих завдань
На перо встановлена подвійна функціональна кнопка-качель, яка замінює цілий ряд швидких команд. Миттєво перемикайте інструменти або викликайте потрібні функції, не відриваючись від процесу. Це особливо зручно, якщо ви працюєте з дизайнерськими програмами або професійними додатками для малювання.
Сумісне з популярними моделями Wacom One
Перед покупкою часто виникає питання сумісності. Тут усе просто: перо підходить до моделей Wacom One Small, Medium і 13. Якщо у вас вже є один з цих планшетів або ви тільки плануєте купити Перо для планшета Wacom Wacom One Standard White Gray (CP92303B2Z), можете не сумніватися — воно підійде ідеально, що підтверджують численні відгуки власників. Ціна повністю відповідає можливостям і якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WACOM |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CP92303B2Z |
| Вага | 0,05 |
| Вага (г) | 9 г |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 2 см |
| Мoдель | One 2023 White/Gray |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 45a59eec-daee-43bc-b614-d292e89c88e2 |
| Сумісність | Wacom One 12, Wacom One 13 touch, Wacom One 2019, Wacom One M, Wacom One S |
| Способ упаковки | 2951fd2b-0681-4ee9-be38-a05b914a8ef6 |
| Тип | Цифрове перо |
| Тип пристрою | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 289 ₴






