Жорсткий диск WD SATA 3.0 18TB 7200 512MB Gold
56 605 ₴
47 171 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80910
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки високій надійності, ємності та енергоефективності, а також вражаючому швидкодії вони чудово справляються з широким спектром завдань в центрах обробки даних.
Надійні накопичувачі з цілодобовою лінією підтримки преміум-класу. У лінійці жорстких дисків WD Gold використовуються сучасні технології, які забезпечують найкращі показники надійності, ємності, енергоефективності та швидкодії. Для найскладніших середовищ центрів обробки даних: від серверів початкового рівня до складних корпоративних систем зберігання даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для сервера |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD181KRYZ |
| Вага | 0,66 |
| Вага (г) | 690 г |
| Час напрацювання на відмову (час) | 2.5 млн годин |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 3 см |
| Об'єм HDD | 18 ТБ |
| Об'єм буфера (MB) | 512 Мбайт |
| Розміри | ea564d64-a17b-4709-ac67-44288f780321 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 171 ₴


