Рюкзак Case Logic Alto 26L CCAM-5226 (Black)
1 008 ₴
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87012
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика бічна кишеня чудово підійде для пляшки з водою та інших невеликих предметів
Контурні ремені на плечі й ущільнена задня панель з м'якою підкладкою забезпечують комфорт при перенесенні
Матеріал верху зі стовідсоткового переробленого поліестеру 600D і міцна основа зі стовідсоткового переробленого поліестеру 1200D з м'якою підкладкою
У зручній передній кишені передбачені накладні кишені для зберігання невеликих електронних пристроїв, ручок та аксесуарів
У великому головному відділенні розміщуються книги та папки
Зручно нести завдяки сітчастій верхній ручці
Кришка над блискавкою головного відділення захистить ваші речі від дощу
На створення перероблених матеріалів, сертифікованих GRS, знадобилося 11 пластикових пляшок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204801 |
| Вага | 0,468 |
| Вага (кг) | 0,34 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Замок з ключем | Немає |
| Наявність пояса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм (л) | 26 л |
| Відділення | Немає |
| Питна система | Немає |
| Система вентиляції спини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴







