Рюкзак Case Logic Commence 24L 15.6" CCAM-1216 (Dress Blue)
1 147 ₴
956 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87019
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний футляр підходить для ноутбуків діагоналлю до 15,6 дюйма та може використовуватися для зберігання інших особистих речей
Контурні ремені на плечі й ущільнена задня панель з м'якою підкладкою забезпечують комфорт при перенесенні
Матеріал верху зі стовідсоткового переробленого поліестеру 600D і міцна основа зі стовідсоткового переробленого поліестеру 1200D з м'якою підкладкою
У зручній передній кишені передбачені накладні кишені для зберігання невеликих електронних пристроїв, ручок та аксесуарів
У великому головному відділенні розміщуються книги та папки
Велика бічна кишеня чудово підійде для пляшки з водою та інших невеликих предметів
Зручно нести завдяки сітчастій верхній ручці
Кришка над блискавкою головного відділення захистить ваші речі від дощу
На створення перероблених матеріалів, сертифікованих GRS, знадобилося 11 пластикових пляшок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204787 |
| Вага | 0,516 |
| Вага (кг) | 0,41 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 385 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Об'єм (л) | 24 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴








