Рюкзак Case Logic Sporty Backpack 14" DLBP-114 (Black)
2 410 ₴
2 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87036
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Відділення для ноутбука вміщує ноутбуки діагоналлю до 14,1 дюйма, також сумісний з MacBook 13 і 15 дюймів
У передній кишені зручний органайзер, в якому можна розмістити смартфон і інші предмети першої необхідності, а також достатньо місця для кабелів і аксесуарів
Окрема кишеня на блискавці допоможе розмістити ваш паспорт або авіаквиток
Верхня кишеня з фетровою тканиною допоможе захистити від подряпин сонцезахисні окуляри або смартфон
Система управління ременем утримує надлишки матеріалу ременя згорнутим, надійно закріпленим і не заважає вам
Бічні кишені на блискавці забезпечують швидкий доступ до менших шнурів, ключів або закусок
Стьобана набивка на передній частині рюкзака та плечові ремені забезпечують додаткову амортизацію
Дихаюча тканина на лямках забезпечує комфорт і повітропроникність
Дана модель виготовлена без використання ПВХ - купуйте екологічно безпечну продукцію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3201265 |
| Вага | 0,489 |
| Висота основного відділення (мм) | 360 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴










