Рюкзак Case Logic Uplink 26L 15.6" CCAM-3216 (Dress Blue)
1 434 ₴
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87039
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр з м'якою підкладкою для ноутбука до 15,6 дюйма та накладна кишеня для планшета до 10
Контурні ремені на плечі з м'якою підкладкою і повітропроникна сітчаста задня панель
Дві великі бічні кишені чудово підходять для пляшок з водою та інших невеликих предметів
У передній кишені передбачено місце для невеликих електронних пристроїв і ручок, а також кишеню для ключів
У просторому головному відділенні розміщуються книги та папки
Друге відділення для додаткових записників, навушників та особистих речей, а також потаємну кишеню на блискавці
У передній кишені передбачено місце для невеликих електронних пристроїв і ручок, кишеню для ключів і потаємну кишеню на блискавці
У кожному з двох головних відділень достатньо місця для книг, папок, записників і особистих речей
Матеріал верху зі стовідсоткового переробленого поліестеру 600D і міцна основа зі стовідсоткового переробленого поліестеру 1200D з м'якою підкладкою
У передній кишені зручно зберігати телефон і невеликі аксесуари
Зручно нести завдяки сітчастій верхній ручці
На створення перероблених матеріалів, сертифікованих GRS, знадобилося 11 пластикових пляшок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204793 |
| Вага | 0,584 |
| Вага (кг) | 0,5 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 390 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Об'єм (л) | 26 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴








