Рюкзак Yenkee 22L 15.6" Gaming SHIELD YBB 1503 (Чорний)
2 309 ₴
1 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87044
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПОКЛАДІТЬ СВІЙ СТИЛЬ НА ПЛЕЧІ!
Я ігровий рюкзак SHIELD 15,6 дюймів. Окрім великого обєму, я можу запропонувати вам також функціональний дизайн, який вам просто сподобається. Я створений, щоб дозволити вам носити ноутбук, клавіатуру чи навушники з максимальною безпекою і зручністю. Використовуйте ефективно організований простір і кишені для ігрового обладнання. Для цього я пропоную вам три основні відділення з кількома слотами та кишенями, включаючи три спеціальні кишені для вашого ігрового обладнання.
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ
Перевезення ноутбука іноді може бути напруженим, головним чином, якщо ви збираєтеся вирушити в довгу подорож. Немає місця для страху. Моя передня кришка зроблена з твердого скелета, а повністю обшита внутрішня частина забезпечить максимальний захист вашого обладнання, незалежно від того, що може статися під час транспортування - а на цьому шляху справді багато підводних каменів. Захист у нижній частині рюкзака запобіжить пошкодженням від ударів.
ЗРУЧНИЙ БОДИГАРД
Використовуйте надійні двосторонні блискавки для безпечного та негайного доступу. Оскільки для мене перш за все зручність, для оптимальної циркуляції повітря в моїй конструкції є канал для охолодження повітря біля спини. До зручності також додають бічні сітчасті кишені для парасольок і напоїв, які завжди будуть у вас під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yenkee |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 35.739 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45015144 |
| Вага | 0,898 |
| Вага (кг) | 0,88 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Об'єм (л) | 22 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴











