SSD диск Transcend ESD270C 2 TB (TS2TESD270C)
17 491 ₴
14 576 ₴
- В наявності
- Код: 91794
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач Transcend ESD270C 2 TBПоєднуючи ідеальне поєднання портативності та надійності, Transcend ESD270C - це портативний SSD з високою швидкістю передачі даних, що забезпечує цілісність даних. Маючи розмір кредитної картки, ESD270C міститься в гаманець, що робить його ідеальним вибором для бізнесменів, яким необхідно взяти із собою важливі файли під час численних подорожей.Компактні розміриШвидка передача данихВідмінна сумісність з різними пристроямиНадійне 256-bit AES шифруванняРезервне копіюванняПідвищена безпекаПрограмне забезпечення Transcend Elite
Передача даних миттєво
ESD270C оснащений інтерфейсом USB 3.1 Gen 2 та підтримує стандарт UASP (USB Attached SCSI Protocol), що дозволяє накопичувачу демонструвати передачу даних зі швидкістю до 520 МБ/с
Компактний та легкий
Подорожуйте без нічого! Маючи розмір кредитної картки, ESD270C товщиною всього 9.6 мм ідеально розміщується у вашому гаманці або портмоне, і займає мало місця в портфелі. Покриття проти подряпин означає, що зовнішній SSD виглядатиме як новий навіть після тривалого використання. Привабливий чорний корпус виглядає стильним та практичним.
Збільшіть обсяг пам'яті за лічені секунди
Максимальна ємність накопичувачів лінійки ESD270C зараз становить 2 ТБ, що забезпечує його власнику достатній обсяг вільного простору для резервного копіювання та зберігання фотографій високої роздільної здатності, відео у форматі 4К та інших медіафайлів!
Відмінна сумісність
На додаток до настільних та портативних комп'ютерів, ESD270C може також використовуватися з багатьма іншими пристроями, як ігрові приставки та мобільні пристрої, забезпечуючи високу швидкість передачі даних та велике розширення ємності.
Кабелі Type-A та Type-C у комплекті
ESD270C поставляється з кабелями USB Type-C та USB Type-C на Type-A, що дозволяє підключати накопичувач до настільних комп'ютерів та ноутбуків, оснащених інтерфейсами USB Type-C або USB 3.1.
Надійне 256-bit AES шифрування
Ексклюзивне програмне забезпечення Transcend Elite підтримує 256-bit AES шифрування для захисту паролем усіх даних на накопичувачі. AES (Advanced Encryption Standard) – це криптографічний алгоритм, який затверджений Національним інститутом стандартів та технологій. Процеси шифрування та дешифрування відбуваються за допомогою програми Transcend Elite. Дані будуть надійно захищені.
Резервне копіювання за одним натисканням кнопки
Якщо на комп'ютері встановлено програмний пакет Transcend Elite, власники накопичувачів ESD270C можуть скористатися зручною апаратною кнопкою автоматичного резервного копіювання даних.
Екстремальний захист, підвищена безпека
Пристрої зберігання Transcend мають ексклюзивні функції безпеки та блокування накопичувача. За допомогою програмного забезпечення Transcend Elite ви можете захистити свої дані надійним паролем, який відповідає високим стандартам інформаційної безпеки.
Програмне забезпечення Transcend Elite
Transcend Elite – це багатофункціональний програмний пакет, сумісний з macOS, Windows та Android, який допомагає користувачеві працювати зі своїми даними та файлами. Програми для ПК та мобільних пристроїв доступні для безкоштовного завантаження з веб-сайту Transcend та Google Play. Transcend Elite дозволяє створювати та відновлювати резервні копії, шифрувати дані, виконувати хмарне резервне копіювання та блокувати накопичувач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS2TESD270C |
| Вага | 0,147 |
| Вага (г) | 35 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 520 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 460 МБ/с |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 15 см |
| Мoдель | ESD270C |
| Призначення | Для ps4/Для Xbox/Для ПК/Для консолей/Для ноутбука |
| Наявність радіатора | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 2000 ГБ |
| Розміри | af5befbe-fcba-46a-a8ff-a85d52b92933 мм mm |
| Серія | ESD270C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.1 Gen 2 |
| Способ упаковки | 0bb40e01-1050-43b7-9f4e-2830a7e4e935 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Стійкість до ударних навантажень | Немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 576 ₴







