

USB Flash GoodRAM 128GB USB 3.0 UME3 ECO FRIENDLY, Retail
1 105 ₴
921 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101959
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Goodram UME3 – поєднання класичного дизайну та яскравих кольорів корпусу. Ковпачок з опуклим антиковзним візерунком полегшує відкриття флешки у будь-якій ситуації. Знявши ковпачок, його можна прикріпити до іншого кінця корпусу – таким чином не загубиться. Перфорація, яка дозволяє прикріпити шнурок – ідеальне рішення для тих, хто любить, коли пам'ять поряд.
Накопичувачі UME3 представлені моделями об'ємами з 16 ГБ до 256 ГБ. Компоненти, що використовуються, дозволяють досягти швидкості читання до 60 Мбайт/с і запису до 20 Мбайт/с.
Характеристики:
Інтерфейс: USB 3.0
Об'єм пам'яті, ГБ: 128
Максимальна швидкість читання, МБ/с: 60
Максимальна швидкість запису, МБ/с: 20
Матеріал корпусу: Пластик
Габарити: 55 x 21 x 9.6 мм
Вага: 0.009 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UME3-1280EFR11 |
| Вага | 0,012 |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Висувний роз'єм | Немає |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 10.3 см |
| Захисний ковпачок на роз'єм | Немає |
| Індикатори | Немає |
| Новинка | Немає |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Ударостійкий корпус | Немає |
| Ширина | 12.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴


