SSD диск Transcend USB 3.1 1TB Military green (TS1TESD380C)
11 614 ₴
9 678 ₴
- Готово до відправки
- Код: 106009
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній SSD-накопичувач ESD380CTranscend ESD380C - це портативний твердотільний накопичувач, виконаний у міцному корпусі з прогумованим покриттям зеленого кольору в стилі мілітарі. Інтерфейс USB 3.2 Gen 2x2 забезпечує чудову швидкість передачі даних. Маючи велику ємність і сумісність, ESD380C, без сумніву, є відмінним портативним рішенням для надійного зберігання даних.Ємність 1 ТбІнтерфейс USB 3.2Швидкість передачі – до 2000 МБ/сПротиударний дизайнКорпус із алюмінієвого сплавуДодаток Transcend Elite
Блискавична швидкість передачі даних
ESD380C оснащений інтерфейсом USB 3.2 Gen 2x2 та підтримує UASP (протокол USB Attached SCSI), завдяки чому забезпечується неймовірно висока швидкість передачі даних – до 2000 МБ/с, недосяжна для аналогів.
Елегантний протиударний дизайн
Transcend ESD380C має захисний амортизуючий корпус із силіконової гуми зеленого кольору. Завдяки системі захисту від ударів, яка відповідає американським військовим стандартам тестувань на падіння, ви можете бути впевнені, що дані, які зберігаються на диску, будуть надійно захищені. ESD380C розміром з долоню він дуже компактний і легко поміщається в кишені, що дозволяє брати його з собою в будь-яку пригоду.
Зберігайте все, що завгодно
Ємність ESD380C досягає 4 ТБ – у вас буде достатньо місця для резервного копіювання та зберігання зображень з високою роздільною здатністю, 4К-відео та інших медіафайлів!
Підтримка різних платформ
ESD380C можна використовувати з різними пристроями та операційними системами, включаючи Windows, MacOS та Android. Він забезпечує надшвидку передачу даних та розширення надвеликої ємності для ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів і навіть ігрових консолей. Відмінна сумісність робить його зручним та ефективним варіантом для тих, хто хоче розширити свій простір для зберігання.
Кабелі Type-A та Type-C у комплекті
ESD380C поставляється з кабелем USB Type-C та кабелем USB Type-C — Type-A для підключення до настільних комп'ютерів та ноутбуків з різними типами портів.
Ніякого перегріву
Transcend ESD380C поміщений у корпус із алюмінієвого сплаву, що забезпечує гарне розсіювання тепла навіть при роботі на максимально високих швидкостях. Вбудований механізм динамічного теплового регулювання та вдосконалена технологія керування нагріванням додатково гарантують стабільну роботу накопичувача.
Максимальна безпека даних
Пристрої зберігання даних Transcend оснащені ексклюзивними функціями блокування та захисту диска, які працюють у системах Windows та Android. За допомогою програмного забезпечення Transcend Elite ви можете захистити свої дані надійним паролем, який відповідає високим стандартам інформаційної безпеки. Крім того, наші пристрої зберігання даних відповідають апаратним шифруванням AES-256, забезпечуючи першокласну безпеку за мінімального впливу на продуктивність сховища.
Керуйте даними з Transcend Elite
Transcend Elite — це додаток для керування даними, сумісний з macOS, Windows і Android. Програму можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту Transcend та з Google Play. Transcend Elite підтримує функції резервного копіювання, відновлення, шифрування даних та резервного копіювання у хмару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11.3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS1TESD380C |
| Вага | 0,188 |
| Вага (г) | 75 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 2 000 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 2 000 МБ/с |
| Висота | 3.9 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 11.1 см |
| Мoдель | TS1TESD380C |
| Наявність радіатора | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 1000 ГБ |
| Розміри | fc78f5b8-e4ed-43d0-9cec-2d0bc5a51ee3 мм mm |
| Серія | ESD380C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.1 Type-C |
| Способ упаковки | 23b9a0b8-406d-4773-ae57-5932f1341197 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Стійкість до ударних навантажень | Немає |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 678 ₴








