Рюкзак THULE Lithos 20L TLBP216 (Black)
4 279 ₴
3 566 ₴
- Готово до відправки
- Код: 106214
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виступаюча кишеня з м'якою підкладкою для ноутбука Macbook (16 дюймів) або ПК (15,: дюймів)
Надійна накладна кишеня для планшета з діагоналлю екрана 10,5 дюйма
Органайзер з передньою кишенею для швидкого доступу до телефону, ручок, ключів та інших невеликих аксесуарів
Внутрішня сітчаста кишеня із застібкою-блискавкою забезпечує зручний доступ до аксесуарів
Бічні кишені для зручного доступу до пляшок води та інших невеликих предметів
Задня панель і ремені на плечі з м'якою підкладкою для підвищеного комфорту
Швидкий доступ до невеликих предметів через зовнішню потаємну кишеню на задній панелі
Кріплення для шнурів на передній панелі дозволяють легко підвісити додаткове спорядження
Завдяки системі регулювання ременів зайві ремінці наплічних ременів надійно закріплюються і не заважають
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204835 |
| Вага | 0,694 |
| Вага (кг) | 0,73 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 385 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 10.5 " |
| Об'єм (л) | 20 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 566 ₴











