РюкзакTHULE EnRoute 21L TEBP4116 (Pelican/Vetiver)
4 478 ₴
3 732 ₴
- В наявності
- Код: 106217
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виступаючі кишені для ноутбука з діагоналлю 15,6 дюйма та планшета з діагоналлю 10,5 дюйма
Простора еластична сітчаста кишеня на блискавці для електроніки та інших особистих речей
Сітчаста зовнішня бічна кишеня, з якої легко діставати пляшку води
Зовнішні кишені на блискавці, з яких можна швидко діставати речі на ходу
Кріплення для шнурів на передній панелі дозволяють легко підвісити додаткове спорядження
Спеціальний ремінь для кріплення рюкзака до валізи на коліщатках - подорожуйте з комфортом
Нагрудний ремінь, задня панель з м'якою підкладкою та вентиляційним каналом, а також бічні стягуючі ремені для розподілу навантаження забезпечать вам додатковий комфорт
Спеціальні внутрішні кишені для ручок та інших невеликих аксесуарів
Виготовлено з матеріалу, що відповідає стандарту bluesign - нейлону 400D з блискавками YKK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Ширина | 35.739 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204840 |
| Вага | 0,758 |
| Вага (кг) | 0,72 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 385 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Об'єм (л) | 21 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 732 ₴











