2 дні
Рюкзак THULE EnRoute 26L TEBP4316 (Mallard Green)
6 479 ₴
5 399 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 106230
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виступаючі кишені для ноутбука з діагоналлю 15,6 дюйма та планшета з діагоналлю 10,5 дюйма
Захисна кишеня для безпечного зберігання та зручного доступу до телефону, сонячних окулярів або інших цінних речей
Органайзер для зручного доступу до ручок, ключів та інших невеликих аксесуарів
У просторому додатковому відділенні можна зберігати змінний одяг, аксесуари та інші особисті речі. Непрозора водонепроникна кишеня з термічного поліуретану на блискавці захистить ваші речі від намокання, а також від чужих очей
Еластичною набивною кишенею зручно користуватися на ходу
У сітчасті еластичні зовнішні бічні кишені можна покласти пляшку води, блок живлення або парасольку
Кріплення для шнурів на передній панелі дозволяють легко підвісити додаткове спорядження
Спеціальний ремінь для кріплення рюкзака до валізи на коліщатках - подорожуйте з комфортом
Нагрудний ремінь, задня панель з м'якою підкладкою та вентиляційним каналом, а також бічні стягуючі ремені для розподілу навантаження забезпечать вам додатковий комфорт
Виготовлено з матеріалу, що відповідає стандарту bluesign - нейлону 400D з блискавками YKK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Ширина | 35.739 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204847 |
| Вага | 1,014 |
| Вага (кг) | 1,02 кг |
| Висота основного відділення (мм) | 385 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 10.5 " |
| Об'єм (л) | 26 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴











