


Рюкзак CASE LOGIC Jaunt 23L WMBP-215 (Stormy Weather)
1 277 ₴
1 064 ₴
- В наявності
- Код: 110572
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальне відділення для ноутбука 15,6 та окрема кишеня для планшета
Виготовлено з матеріалу — поліестеру та каретної тканини, що повністю складаються з переробленої сировини
У передній кишені зручно зберігати предмети, які повинні завжди бути під рукою, наприклад телефон або жувальну гумку
Внутрішня кишеня для зручного зберігання зарядних пристроїв і кабелів запобігає їх сплутуванню
Сітчасті бічні кишені забезпечать зручний доступ до пляшки з водою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Висота | 21.714 см |
| Глибина | 31.042 см |
| Ширина | 35.739 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204866 |
| Вага | 0,735 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Замок з ключем | Немає |
| Наявність пояса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Відділення | Немає |
| Питна система | Немає |
| Система вентиляції спини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴


