Комплект LOGITECH Pebble 2 Combo for Mac - TONAL GRAPHITE - US INT'L - BT - MAC
3 538 ₴
2 948 ₴
- В наявності
- Код: 113947
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ВИРАЖАЙТЕ СЕБЕ, ЯК ТОГО ХОЧЕТЕ
Киньте виклик нудному. Киньте виклик одноманітному. Перемагайте нудьгу. Додайте нотку свого кольорового стилю до кожного дня з Pebble 2 Combo. Миша та клавіатура в яскравому дизайні з ще розумнішими технологіями.
СТВОРЕНА БУТИ ІНШОЮ
Дайте світу побачити, хто ви є, з Pebble 2 Combo. Мінімалістична, тонка клавіатура та миша, призначені, щоб виділятися.
ВТІЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: ПЕРЕРОБЛЕНА ПЛАСТМАСА НЕ МУСИТЬ БУТИ НУДНОЮ
Ми не обмежились унікальним дизайном, ми також прагнемо до відповідального виробництва. Pebble 2 Combo пропонується в різних кольорах, виготовлених з більш ніж 45% вторинної сировини. Таким чином, ви можете обрати колір, який пасує до вашого настрою.
ГОТОВА ДО РОБОТИ РАЗОМ З ВАМИ
Компактна та готова до великих досягнень. Легкий і портативний дизайн дозволяє вам легко покласти клавіатуру та мишу у сумку в будь-який час та в будь-якому місці.
ЛЕГКЕ ПЕРЕМИКАННЯ МІЖ ПРИСТРОЯМИ
Перемикайте між трьома пристроями за допомогою натискання кнопок Easy-Switch. Сумісно з Windows, macOS, iPadOS, iOS та Android.
ТИХА КЛАВІАТУРА ЧУЄТЕ ЦЕ? НІ?
Чудово. Залишайтеся в тиші завдяки круглим і тихим клавішам, які не стукочуть і не скриплять, надаючи знайомі відчуття натискання, схоже на роботу на ноутбуці.
СКОРОЧЕННЯ ШЛЯХУ ДО ВЕСЕЛОЩІВ
Спеціальні клавіші дозволяють вам миттєво отримувати доступ до знімку екрана, пошуку, голосового диктування, меню емодзі та інших функцій, щоб працювати ефективніше та не напружуватися.
У ВАС Є ВАРІАНТИ
Ваша клавіатура вміє більше, ніж просто набирати текст. З допомогою додатка Logi Options+, ви зможете налаштувати 10 клавіш ряду F для щоденних операцій, таких як копіювання/вставка, регулювання яскравості екрана та відкриття додатків, щоб працювати так, як вам зручно. Доступно для Windows і macOS.
ПОТРЕБУЄТЕ БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ?
Pebble 2 Combo’s має до 36 місяців автономної роботи для того, щоб ви могли працювати довше і без турбот.
СТВОРІТЬ СВІЙ СТИЛЬ
Зробіть свій стіл відповідно до свого стилю. Оберіть комбінацію кольорів, яка пасує до вашого настрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 37.35 мм |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L920-012244 |
| Вага | 0,66 |
| Висота | 7.872 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 27.688 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Новинка | Немає |
| Способ упаковки | 081ccd96-3737-4637-8241-13bb238d7abd |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 948 ₴











