

Флеш-накопичувач Transcend JetFlash 920 512GB USB 3.2 Type-A R420/W400MB/s Чорний
6 337 ₴
5 281 ₴
- В наявності
- Код: 120877
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Визначні характеристики
Хоча JetFlash 920 і схожий на звичайний USB-брелок, проте на тлі більшості аналогічних пристроїв цей накопичувач виділяється своєю високою продуктивністю. Завдяки швидкості читання, яка може досягати 420 МБ/с та запису – до 400 МБ/с, менш ніж за 15 секунд на цей накопичувач можна скопіювати до 4 ГБ даних. Просто підключіть його до комп'ютера і насолоджуйтесь блискавичним копіюванням 4К відео та фотографій високої роздільної здатності.
Максимальна надійність, коли вона важлива
Ретельне тестування з імітацією щоденного використання флеш-накопичувача з інтерфейсом USB дозволяє гарантувати високу надійність та ефективність роботи пристроїв. Чи йдеться про постійне копіювання великої кількості файлів відео у форматі HD або ж про завдання з високою інтенсивністю операцій запису, наприклад, роботу з автомобільним відеореєстратором - у будь-якому випадку і ситуація Transcend JetFlash 920 стане відмінним вибором. Термін експлуатації цих пристроїв у 10 разів перевищує показники звичайних накопичувачів на базі флеш-пам'яті типу TLC. Без сумніву, JetFlash 920 забезпечить безпеку та надійність зберігання ваших даних.
Міцність металу
Ваші дані в повній безпеці, коли вони зберігаються на Transcend JetFlash 920 - накопичувачі з матовим алюмінієвим корпусом, який не тільки чудово виглядає, але й надійно захищає пристрій від механічних пошкоджень. Компактність і легкість не завжди означає крихкість, принаймні коли йдеться про JetFlash 920, який поєднує портативність, зручність використання в дорозі і високу надійність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS512GJF920 |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 10 г |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 420 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 400 МБ/с |
| Висувний роз'єм | Немає |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Захисний ковпачок на роз'єм | Немає |
| Індикатори | Немає |
| Новинка | Немає |
| Сумісність інтерфейсу | USB Type A |
| Ударостійкий корпус | Немає |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 281 ₴


