


Джерело безперебійного живлення APC Back UPS Pro BR 1300VA (BR1300MI)
21 773 ₴
18 144 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 76912
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивні ДБЖ для комп'ютерів та електроніки з чудовим захистом електроживлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.3 кг |
| Ширина | 24 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | BR1300MI |
| Вага (кг) | 10,2 кг |
| Час заряду батарей | 16 год |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10,6 мин |
| Висота | 36 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 780 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 50 см |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання/Захист телефонної лінії/Звукова сигналізація/Філ |
| Кількість розеток IEC | 8 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 8 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 300 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 176 - 294 В |
| Мoдель | Back Pro BR 1300VA |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Розміри | 9da414ed-1a76-4419-874e-a49051300b3b мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | cbd74be2-a147-4b47-bb1c-7489717b60e2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 144 ₴


