

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 1500VA/1000W, LCD, USB, SmartConnect, 8xC13
59 734 ₴
49 778 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 93441
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Для серверів
Потужність
1500 ВА
Акумуляторна батарея
Вбудована
Особливості
Підключення додаткових батарей
З дисплеєм
Зі звуковою сигналізацією
Холодний старт
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивні (line-interactive)
Країна-виробник товару
Філіппіни
Напруга акумулятора,
24
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Інтерфейси
1 х USB Type-B
LAN
Тип монтажу
Підлога (tower)
Кількість фаз (вхід/вихід)
1/1
Колір корпусу
Чорний
Розташування розеток
Ззаду
Час роботи при повному навантаженні, хв
5.8
Захист
Ліній передачі даних
Від короткого замикання
Від навантаження
Фільтрування перешкод
Країна реєстрації бренду
США
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.56 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | SMT1500IC |
| Вага (кг) | 24,09 кг |
| Висота | 33 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 000 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 59 см |
| Додаткові характеристики | Автоматична стабілізація напруги AVR/Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Фільтр |
| Кількість розеток IEC | 8 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 8 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 151 - 302 В |
| Мoдель | Smart-UPS 1500VA |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 68e8a0f4-9582-4cae-97ff-f622a2553c85 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | cbd74be2-a147-4b47-bb1c-7489717b60e2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 778 ₴


