


ДБЖ APC Smart-UPS SRT 3000VA RM LCD, Online, 10 х IEC, USB, RJ-45, метал (SRT3000RMXLI)
249 623 ₴
208 019 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 93901
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про відмову батарей, що наближається, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Економічний режим
Режим роботи ДБЖ, в якому при задовільному живленні навантаження перемикається на байпас, що дозволяє забезпечити високий ККД із збереженням захисту.
Графічний РК-індикатор
Текстові та мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи та аварійні сигнали.
Конвертація між стійковим та вертикальним виконанням
Захист початкових інвестицій у ДБЖ при переході від вертикального виконання до стійкового.
Багаторазовий автоматичний вимикач
Проста процедура відновлення після навантаження; заміна плавкого запобіжника не потрібна.
Кондиціювання харчування
Захист навантажень від імпульсних перенапруг, у тому числі викликаних розрядами блискавки та іншими впливами на електроживлення.
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій
Продукт пройшов тестування та забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації.
Регулювання частоти та напруги
Підвищення експлуатаційної готовності систем за рахунок коригування відхилень частоти та напруги від норми без використання батарей.
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового живлення від батарей у разі вимкнення зовнішнього електроживлення.
Коригування коефіцієнта потужності на вході
Мінімізація витрат на встановлення за рахунок застосування генераторів меншої потужності та кабелів.
Сумісно з генераторами
Забезпечення устаткування, що захищається чистим синусоїдальним безперебійним живленням при роботі від генератора.
Зовнішні батареї, що підключаються за принципом Plug-and-Play
Забезпечення обладнання, що захищається синусоїдальним безперебійним живленням в процесі підключення до ДБЖ додаткових акумуляторів.
Конвертація між стійковим та вертикальним виконанням
Захист початкових інвестицій у ДБЖ при переході від вертикального виконання до стійкового.
Прошивка, що оновлюється через флеш-пам'ять
Дистанційне встановлення версій прошивки через FTP.
Повідомлення про прогнозовані відмови.
Завчасний аналіз збоїв дозволяє виконувати запобіжну заміну компонентів.
Повідомлення про відсутність з'єднання з батареєю
У разі неготовності батареї забезпечувати резервне електроживлення подається попереджувальне повідомлення.
Автоматична самодіагностика
Періодична самодіагностика батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережного електроживлення та умови роботи ДБЖ.
Замінювані користувачем батареї
Підвищення експлуатаційної готовності за рахунок можливості підготовленого користувача виконувати модернізацію батарейного масиву та заміну батарей, що скорочує середній час ремонту.
Сумісно з InfraStruXure Manager
Можливість централізованого керування за допомогою APC InfraStruXure Manager.
Світлодіодні індикатори стану
Візуальні індикатори наочно відображають стан пристрою та електроживлення.
Network manageable
Забезпечує дистанційне керування живленням ДБЖ через мережу.
З'єднання через послідовний порт
Управління ДБЖ через послідовний порт.
Роз'єм SmartSlot
Застосування плат управління дозволяє модифікувати набір можливостей ДБЖ.
Малі витрати на експлуатацію та обслуговування, випробувана надійність та «розумне» керування акумуляторами.
Інтелектуальне керування акумуляторами, вперше розроблене в APC, забезпечує максимально високі робочі характеристики та термін служби завдяки зарядці із прецизійною температурною компенсацією. Автоматична самодіагностика гарантує надійність акумуляторів та заздалегідь попереджає користувачів про необхідність заміни. Зручні, прості акумуляторні модулі в підключенні дають можливість замінювати акумулятори без відключення живлення.
Заміна батарей під час роботи ДБЖ
Забезпечення обладнання, що захищається, чистим синусоїдальним безперебійним живленням при заміні акумуляторних батарей.
Інтелектуальне керування батареями
Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби та надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.
Характеристики
Кількість розеток
8 х IEC-320-C13
2 x IEC 320 C19
2 x IEC Jumpers
Вихідна потужність
2700 Вт
Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі
100 - 275 В
Призначення
Для серверів
Потужність
3000 ВА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Ширина | 24.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | SRT3000RMXLI |
| Вага (кг) | 31,3 кг |
| Час заряду батарей | 3 ч |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11,8 мин |
| Висота | 59.9 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 700 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 87.1 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Фільтрація перешкод/Звукова сигналізація/З дисплеєм |
| Кількість розеток IEC | 10 шт. |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 10 шт. |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 100 - 275 В |
| Мoдель | Smart-UPS SRT 3000VA |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB, Smart-Slot, RJ-45 |
| Розміри | 771f707-d5e9-4c56-9878-d9d049c2f0f6 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для серверів |
| Способ упаковки | 67fd3ce2-4a00-4b7a-87ca-1bc813d01d74 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 019 ₴


