


Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS Online 3000VA/2700W, RM 2U, LCD, USB, RS232, Network C
284 471 ₴
237 059 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 94161
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Онлайнова система захисту живлення з подвійним перетворенням, високою енергетичною щільністю та нарощуванням тривалості автономної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.5 кг |
| Ширина | 60 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | SRT3000RMXLI-NC |
| Вага (кг) | 31,3 кг |
| Час заряду батарей | 3 ч |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11,8 мин |
| Висота | 25 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 700 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 87 см |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання/Захист телефонної лінії/Звукова сигналізація/Філ |
| Кількість розеток IEC | 10 шт. |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 10 шт. |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 160 - 275 В |
| Мoдель | Smart 3000VA |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/Smart-Slot/RJ-45/RS-232 |
| Розміри | 747f935d-a175-42d1-bbf0-4b98e97e2751 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для серверів |
| Способ упаковки | dbc7e393-fe5b-437c-b78e-f3e5a217917e |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 55 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 059 ₴


