
Жорсткий диск Apacer AC532 1 TB Black (AP1TBAC532B-1)
4 883 ₴
4 069 ₴
- В наявності
- Код: 46162
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AC532 - ударостійкий портативний жорсткий диск. Просунута система внутрішньої підвіски захищає від вібрації, випадкового падіння і впливу зовнішніх сил при роботі з диском. AC532 пройшов перевірку на підключення / витяг роз'єму 10 000 разів. Крім того, він відповідає міжнародним стандартам CE, FCC, RCM і BSMI, забезпечуючи безпеку для користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AP1TBAC532B-1 |
| Вага | 0,25 |
| Вага (г) | 250 г |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 3 см |
| Мoдель | Apacer AC532 1 TB Black |
| Призначення | Для macbook/Для ps4/Для ps5/Для Xbox/Для ПК/Для ноутбука |
| Новинка | Немає |
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Особливості | Протиударний |
| Розміри | e597c45e-6433-4637-b74f-3cdbc49c55ce мм mm |
| Способ упаковки | 142e43ff-1042-4228-b188-54251161a93f |
| Технологія | HDD |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 069 ₴


